Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Dziękujemy, że byliście z nami do zobaczenia za rok!

Pragniemy podziękować za liczny udział wszystkim wystawcom oraz odwiedzającym naszą imprezę Beiks Media Show, która odbyła się w Centrum Kongresowym hotelu Gromada w Warszawie w dniach 17-18.10.2016 r.

Zainteresowanie Beiks Media Show przerosło nasze oczekiwania. Przyjemnością było gościć Państwa, móc wysłuchać interesujących komentarzy oraz uczestniczyć we wspólnych dyskusjach, podsumowujących panele wykładowe, warsztaty oraz prezentowane bogato produkty największych producentów światowych z branży film-foto-video. Wielką satysfakcją było również obserwowanie Państwa zainteresowania przedstawianymi przez prelegentów tematami. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte przez Państwa w czasie trwania Beiks Media Show okażą się cenne i pożyteczne, Państwa udział w imprezie będzie początkiem, czy też kontynuacją współpracy z firmą Beiks BiK Machulski.

Było nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo aktywnie uczestniczyć w naszej imprezie. Bez Państwa udziału realizacja BEiKS Media Show 2016 nie byłaby możliwa.

Poza wyrażeniem słów podziękowania, poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z Beiks Media Show, zapraszając jednocześnie Państwa do udziału w naszych kolejnych imprezach organizowanych przez Beiks.

Już dziś zapraszamy Państwa na następną edycję BEiKS MEDIA SHOW

Zespół BEiKS

 

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE