Blog

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Targów Film Video Foto Łódź 2016. Nasza firma otrzymała dwa wyróżnienia

 

Zdjęcie Akurat S4bi studio kit panel LED z wym optyk

Soczewkowe panele LED Akurat Lighting Serii S

S4 – panel LED z wymienną optyką

Zbudowany z aluminium oświetlacz o wymiarach 30x26cm został wyposażony w bardzo wydajne diody LED SMD high CRI oraz wymienną optykę.

Układ optyczny składa się z 4 zespołów soczewek TIR, które kształtują dwa podstawowe parametry fotometryczne lampy – kąt wiązki światła i osiągane maksymalne natężenie oświetlenia.

Program produkcji zapewnia lampy monochromatyczne S4d i S4t (daylight lub tungsten) oraz lampy bi-colour S4bi, z możliwością płynnej regulacji temperatury barwowej.

Podstawowe parametry:

 • maksymalny strumień światła S4t S4d -5000 lumenów
 • maksymalny strumień światła S4bi -2600 lumenów
 • kąt wiązki światła 30, 60, 90 lub 120 stopni
 • CRI Ra=95, w wersji V-WHITE Ra=98
 • maksymalna moc elektryczna S4d/S4t -55w, S4bi -30W
 • napięcie zasilania od 13 do 18V

S8 – panel LED dużej mocy

Zbudowany z aluminium oświetlacz dużej mocy o wymiarach 51x30cm wyposażony w bardzo wydajne diody LED SMD high CRI oraz wymienną optykę.

Układ optyczny składa się z 8 zespołów soczewek TIR, które kształtują dwa podstawowe parametry fotometryczne lampy – kąt wiązki światła i osiągane maksymalne natężenie oświetlenia.

Program produkcji zapewnia lampy monochromatyczne S8d i S8t (daylight lub tungsten) oraz lampy bi-colour S8bi, z możliwością regulacji temperatury barwowej w zakresie 3200-5600K, a także wersje pionowe S8V wszystkich wymienionych modeli.
Podstawowe parametry:

 • maksymalny strumień światła S8t S8d -10000 lumenów
 • maksymalny strumień światła S8bi -5000 lumenów
 • kąt wiązki światła 30, 60, 90 lub 120 stopni
 • CRI Ra=95, w wersji V-WHITE Ra=98
 • maksymalna moc elektryczna S8t S8d -100W, S8bi -55W
 • napięcie zasilania od 13 do 20V

Zdjęcie Stabi-active L 1+

Stabi-active L 1+

Model Stabi-active „L 1+” przeznaczony jest dla kamer i aparatów do 1,6 kg. wagi. Wyposażony w precyzyjny bez narzędziowy system wyważania kamery . Pozwala on na bardzo łatwe i szybkie skalibrowanie urządzenia. Konstrukcja stelaża nośnego tak przemyślana by nie zasłaniać monitora podglądowego aparatu czy kamery. Dzięki temu operator nie jest „skazany” na monitor zewnętrzny. Wykonanie z aluminium. Zasilanie z popularnych baterii SONY NP-F! (bezpiecznych).
Stabilizator może pracować na kranie kamerowym po odkręceniu rękojeści. Można w to miejsce przykręcić płytkę szybko-złączki lub bezpośrednio zamocować na kranie statywie lub przykręcić monopod. Do kalibracji urządzenia służą pokrętła mocujące nie wymagające ŻADNYCH NARZĘDZI.
W komplecie uchwyt wyposażony w dwie rączki pozwalający
na pracę oburącz dając większą wygodę.
Stabilizator jest spakowany w wygodną usztywnioną torbę pozwalającą na transport wraz z aparatem bez odkręcania.

UWAGA Aparat nie jest częścią zestawu !

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE