Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Targów Film Video Foto Łódź 2016. Nasza firma otrzymała dwa wyróżnienia

 

Zdjęcie Akurat S4bi studio kit panel LED z wym optyk

Soczewkowe panele LED Akurat Lighting Serii S

S4 – panel LED z wymienną optyką

Zbudowany z aluminium oświetlacz o wymiarach 30x26cm został wyposażony w bardzo wydajne diody LED SMD high CRI oraz wymienną optykę.

Układ optyczny składa się z 4 zespołów soczewek TIR, które kształtują dwa podstawowe parametry fotometryczne lampy – kąt wiązki światła i osiągane maksymalne natężenie oświetlenia.

Program produkcji zapewnia lampy monochromatyczne S4d i S4t (daylight lub tungsten) oraz lampy bi-colour S4bi, z możliwością płynnej regulacji temperatury barwowej.

Podstawowe parametry:

 • maksymalny strumień światła S4t S4d -5000 lumenów
 • maksymalny strumień światła S4bi -2600 lumenów
 • kąt wiązki światła 30, 60, 90 lub 120 stopni
 • CRI Ra=95, w wersji V-WHITE Ra=98
 • maksymalna moc elektryczna S4d/S4t -55w, S4bi -30W
 • napięcie zasilania od 13 do 18V

S8 – panel LED dużej mocy

Zbudowany z aluminium oświetlacz dużej mocy o wymiarach 51x30cm wyposażony w bardzo wydajne diody LED SMD high CRI oraz wymienną optykę.

Układ optyczny składa się z 8 zespołów soczewek TIR, które kształtują dwa podstawowe parametry fotometryczne lampy – kąt wiązki światła i osiągane maksymalne natężenie oświetlenia.

Program produkcji zapewnia lampy monochromatyczne S8d i S8t (daylight lub tungsten) oraz lampy bi-colour S8bi, z możliwością regulacji temperatury barwowej w zakresie 3200-5600K, a także wersje pionowe S8V wszystkich wymienionych modeli.
Podstawowe parametry:

 • maksymalny strumień światła S8t S8d -10000 lumenów
 • maksymalny strumień światła S8bi -5000 lumenów
 • kąt wiązki światła 30, 60, 90 lub 120 stopni
 • CRI Ra=95, w wersji V-WHITE Ra=98
 • maksymalna moc elektryczna S8t S8d -100W, S8bi -55W
 • napięcie zasilania od 13 do 20V

Zdjęcie Stabi-active L 1+

Stabi-active L 1+

Model Stabi-active „L 1+” przeznaczony jest dla kamer i aparatów do 1,6 kg. wagi. Wyposażony w precyzyjny bez narzędziowy system wyważania kamery . Pozwala on na bardzo łatwe i szybkie skalibrowanie urządzenia. Konstrukcja stelaża nośnego tak przemyślana by nie zasłaniać monitora podglądowego aparatu czy kamery. Dzięki temu operator nie jest „skazany” na monitor zewnętrzny. Wykonanie z aluminium. Zasilanie z popularnych baterii SONY NP-F! (bezpiecznych).
Stabilizator może pracować na kranie kamerowym po odkręceniu rękojeści. Można w to miejsce przykręcić płytkę szybko-złączki lub bezpośrednio zamocować na kranie statywie lub przykręcić monopod. Do kalibracji urządzenia służą pokrętła mocujące nie wymagające ŻADNYCH NARZĘDZI.
W komplecie uchwyt wyposażony w dwie rączki pozwalający
na pracę oburącz dając większą wygodę.
Stabilizator jest spakowany w wygodną usztywnioną torbę pozwalającą na transport wraz z aparatem bez odkręcania.

UWAGA Aparat nie jest częścią zestawu !

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE