Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Czas zacząć nagrywać historie w niewiarygodnej jakości 4K

 

Historie w niewiarygodnej jakości 4K 50P

Nowe, rewelacyjne urządzenie wideo firmy Canon nagrywające w jakości 4K 50p jest już dostępne. Kamera LEGRIA GX10 doskonałe nadaje się do bezproblemowego tworzenia profesjonalnej jakości nagrań. Wyposażono ją w wiele atrakcyjnych funkcji, które przypadną go gustu zarówno miłośnikom filmowania, jak i twórcom materiałów.

Wszystkie dynamiczne wydarzenia można rejestrować w trybie Wide DR 4K (50p), który gwarantuje płynność i realizm obrazu. Obraz zarejestrowany w jakości 4K z szybkością 50 kl./s lub w jakości Full HD z szybkością 100 kl./s umożliwia dwu-, a nawet czterokrotne zwolnienie odtwarzania w celu nadania ujęciom spektakularnego wyglądu. Co więcej, można tworzyć imponujące sekwencje poklatkowe.

Szerokokątny obiektyw z 15-krotnym zoomem, duża czułość, matryca CMOS o wielkości 1 cala i 8-stopniowy filtr szary pozwalają bez problemu uwieczniać wyraźne, szerokie krajobrazy, a także szczegóły bliskich obiektów z małą głębią ostrości – nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Technologią Dual Pixel CMOS AF ułatwia precyzyjną regulację ostrości. Z kolei dzięki zaawansowanemu, 5-osiowemu optycznemu i elektronicznemu stabilizatorowi obrazu nagranie wyraźnego, stabilnego materiału kamerą trzymaną w dłoniach nie sprawia najmniejszych problemów.

 

Profesjonalny klawiszowy przełącznik zoomu, pierścień obiektywu i odchylany ekran o przekątnej 8,8 cm (3,5") z funkcją precyzyjnego dotykowego AF gwarantują jeszcze lepszą ergonomię pracy z kamerą trzymaną w dłoniach. Dzięki temu użytkownik może intuicyjnie tworzyć kreatywne materiały. Programowane przyciski i pokrętło funkcji zapewniają szybką kontrolę. Można też włączyć tryb automatyczny, by szybko nagrać profesjonalny materiał.

Dzięki funkcjom nagrywania przechodzącego i jednoczesnego nagrywania na dwóch kartach SD długa praca nie stanowi problemu. Ponadto dzięki modułowi dwupasmowej łączności Wi-Fi można bezprzewodowo udostępniać materiały i zdalnie filmować. Dostępne są też wszystkie niezbędne złącza audio i wideo, gwarantujące wysoką jakość ścieżek dźwiękowych i bezproblemową pracę.

• Kreatywna praca – znakomite materiały w jakości 4K (50p)
• Profesjonalna jakość obrazu dzięki technologii Dual Pixel CMOS AF
• Łatwa obsługa dzięki uniwersalnym elementom sterującym
• Niezawodne rejestrowanie dynamicznych wydarzeń i materiałów kreatywnych
• Opracowana z myślą o bezproblemowej pracy

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE