Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Canon zapowiada premierę nowej kamery filmowej w ramach Canon Vision – wirtualnej platformy eventowej, która wystartuje 24 września

 

Firma Canon zapowiedziała, że szczegóły dotyczące nowej kamery filmowej ujawni za pośrednictwem Canon Vision – wirtualnej platformy eventowej, która zostanie uruchomiona w czwartek, 24 września br. o godzinie 14.00.
Nadawcy telewizyjni, operatorzy, niezależni twórcy filmowi oraz inni uczestnicy Canon Vision będą mogli dowiedzieć się więcej na temat premierowej kamery, a także poznać pełne portfolio produktów i rozwiązań Pro AV. Specjaliści ds. produktu oraz profesjonaliści z branży opowiedzą więcej o technologii. Będzie także można obejrzeć krótkie filmy.
Canon Vision odbędzie się 24 i 25 września. W programie m.in. sześć sesji na żywo, podczas których profesjonaliści z branży obrazowania dyskutować będą o wszystkim, co teraz ważne – o aktualnych wyzwaniach, nowych trendach w dziennikarstwie wideo, zagadnieniach związanych z postprodukcją czy przyszłością Nollywood. W ramach Canon Vision profesjonaliści będą także odpowiadać na pytania gości odwiedzających platformę.


Czwartek, 24 września

 • 15:00 CEST Elisa Iannacone:

Co dla mnie oznacza kamera w dziennikarstwie? Elisa podzieli się wrażeniami z pracy z nową kamerą, a także z modelem XA55. Opowie, jak sprzęt wspiera ją w pracy „samotnego” operatora.

 • 17:00 CEST Jolade Olusanya:

Pierwsza produkcja zrealizowana nową kamerą Canon Jolade zabierze nas za kulisy mini-dokumentu “Give this heart a pen” zrealizowanego za pomocą nowej kamery filmowej Canon.


Piątek, 25 września

 • 10:00 CEST Juan Luis Cabellos:

Jak pełna klatka wpływa na kinematografię? Juan opowie o zaletach matrycy pełnoklatkowej na przykładzie EOS C500 Mark II oraz o harmonijnej współpracy z obiektywami Canon Sumire Prime.

 • 12:00 CEST Ollie Kenchington:

Pozytywny wpływ kamery EOS C300 Mark III na workflow Ollie zdradzi, jak usprawnił swój workflow z kamerą EOS C300 Mark III.

 • 14:00 CEST Simeon Quarrie:

Jak nowe technologie wspierają niskobudżetowe produkcje? Simeon opowie, jak technologie zastosowane w nowej kamerze Canon oraz w aparacie EOS R5 wspierają go podczas pracy, w każdych warunkach.

 • 16:00 CEST Daniel Ehimen:

Nollywood: trend i przyszłość Daniel podzieli się swoimi doświadczeniami z pracy z kamerami serii Canon Cinema EOS na potrzeby produkcji nollywoodzkich.


Aby uzyskać pełen dostęp do platformy Canon Vision oraz poznać szczegółowy program wydarzeń należy zarejestrować się na dedykowanej stronie: https://www.canon.pl/pro/events/canon-vision/

Canon Vision – podsumowanie:

 • DATA: 24-25 września 2020
 • CZAS: od godziny14:00 
 • MIEJSCE: platforma Canon Vision
 • Wystąpienia będą transmitowane tylko w języku angielskim
   

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE