Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

CANON XF705 - już dostępny

 

Profesjonalna kamera 4K UHD z najnowszym kodekiem HEVC umożliwia wewnętrzny zapis materiału UHD HDR oraz obsługę zastosowań transmisyjnych i produkcyjnych.

Nowoczesny format zapisu XF-HEVC i zaawansowany interfejs 12G-SDI do produkcji materiału UHD HDR.
Pierwsza profesjonalna kamera firmy Canon z obsługą nowego formatu plików XF-HEVC umożliwia zapis 10-bitowych plików 4:2:2 UHD (HLG/PQ) na kartach pamięci SD oraz przesyłanie sygnału UHD za pośrednictwem pojedynczego interfejsu 12G-SDI lub łącza Ethernet.

Obsługa 10-bitowego materiału 4K UHD/50P 4:2:2 w standardzie HEVC
1-calowa matryca CMOS i procesor DIGIC gwarantują profesjonalny, 10-bitowy obraz 4K UHD 50P w formacie 4:2:2, wykorzystując do tego nowy i wydajny format pliku XF-HEVC firmy Canon w przypadku mniejszych plików, które można zapisywać bezpośrednio na kartach pamięci SD. Obsługiwane są różne formaty zapisu, w tym XF-AVC, a także duża szybkość zapisu klatek (do 120P).

Prosta obsługa materiałów HDR
Kamera XF 705 może zapisywać wewnętrznie w dwóch formatach HDR, wykorzystując sygnał HLG lub PQ. Udostępnia zaawansowane funkcje wspomagania zapisu HDR, co ułatwia kontrolowanie ekspozycji w przypadku nagrywania w tym trybie. W przypadku mniej wymagających produkcji obsługa Canon Log3/BT.2020 umożliwia elastyczną pracę podczas postprodukcji materiału HDR.

Zaawansowany interfejs 12G-SDI i strumieniowe przesyłanie przez IP
Dzięki czterokrotnie większej przepustowości niż w przypadku interfejsu 3G-SDI łącze 12G-SDI umożliwia wysyłanie wysokiej jakości nieskompresowanych danych za pośrednictwem jednego profesjonalnego interfejsu, a wbudowany port Ethernet umożliwia strumieniowe przesyłanie materiału 4K przez sieć IP.

Celny i niezawodny autofokus
W przypadku 1-calowej matrycy o wysokiej rozdzielczości skuteczne wyostrzanie jest bardzo istotne. W związku z tym kamera XF705 jest wyposażona w innowacyjny system regulacji ostrości Dual Pixel CMOS AF, który gwarantuje precyzję i niezawodność zarówno autofokusa, jak i ręcznego ustawiania ostrości. Użytkownicy mogą bez obaw używać pełnego otworu przysłony, śledzić ruchome obiekty i bez wysiłku płynnie zmieniać punkty ostrości.

Obiektyw szerokokątny serii L z 15-krotnym zoomem
Przy rejestrowaniu obrazów najważniejsza jest znakomita optyka. Mały, szerokokątny obiektyw serii L firmy Canon z 3 pokrętłami, 15-krotnym zoomem i 5-osiową stabilizacją obrazu zaprojektowano z myślą o rejestracji obrazu w znakomitej jakości 4K UHD.

Profesjonalne parametry
W oparciu o opinie dotyczące niezwykle popularnej kamery XF305 w modelu XF705 poprawiono ergonomię i dodano profesjonalne funkcje, w tym monitorowanie obrazu HDR za pomocą wbudowanego wizjera EVF i odchylanego ekranu dotykowego LCD. Udoskonalony uchwyt i podkładka na ramię redukują zmęczenie, co sprawia, że jest to idealna platforma dla profesjonalistów pracujących w terenie.

Zapraszamy do naszego sklepu --->> www.beiks.com.pl

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE