Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Canon EOS C700 - aktualizacja oprogramowania

Oprogramowanie układowe w wersji 1.0.6.1.00 zawiera następujące poprawki i ulepszenia:
1. Naprawiono problem powodujący pojawianie się żółtej ramki wzdłuż krawędzi obrazu w przypadku nagrywania materiału 4.5K RAW*1 na urządzeniu CDX-36150*2.
2. Zoptymalizowano kompensację ustawienia [Black Gamma/Gamma czerni] w kontekście opcji od [Normal 1/Standardowa 1] do [Normal 4/Standardowa 4] w pozycji [Gamma] niestandardowych ustawień obrazu.
3. Zoptymalizowano precyzję odwzorowania kolorów w obszarach o wysokiej jasności w kontekście opcji od [Normal 1/Standardowa 1] do [Normal 4/Standardowa 4] w pozycji [Gamma] niestandardowych ustawień obrazu.
4. W przypadku skorzystania z opcji USER (Użytkownika) lub przycisku programowalnego ustawienie balansu bieli zostanie zachowane po wyłączeniu zasilania.
*1 Dotyczy kamer z oprogramowaniem układowym w wersji 1.0.4.1.00–1.0.5.1.00.
*2 Moduł cyfrowego rejestratora Codex. 

Aktualizacja dostępna na stronie producenta

Canon EOS C700

Uniwersalna, wytrzymała i bardzo wydajna główna kamera 4K do nagrywania emocjonujących materiałów, niezależnych filmów i dokumentów, z możliwością konfiguracji pod kątem wielu systemów pracy w produkcji, w tym pod kątem obsługi monitorowania HDR.

Matryca CMOS 4.5K
Matryca Super 35 mm firmy Canon nagrywa wewnętrznie w niezwykłej rozdzielczości 4K przy 15-stopniowym zakresie dynamicznym lub w pełnowymiarowym formacie 4.5K RAW dzięki opcjonalnemu rejestratorowi CODEX CDX-36150.

* Dostępny jest również model z migawką Global Shutter; patrz informacje poniżej.

Wiele konfiguracji
Nowa konstrukcja modelu Cinema EOS jest wyposażona w intuicyjne elementy sterujące i wbudowaną płytkę montażową, która służy do mocowania opcjonalnych, profesjonalnych akcesoriów i umożliwia stosowanie różnych konfiguracji w celu dopasowania zestawu do danego ujęcia.

Wiele formatów nagrywania z dużą liczbą klatek na sekundę
Nagrywaj w formacie RAW z dużą liczbą klatek na sekundę dzięki opcjonalnemu rejestratorowi CODEX CDX-36150 albo nagrywaj materiał wewnętrznie w formacie ProRes lub XF-AVC w celu przyspieszenia pracy.

Imponująca jakość obrazu
Model C700 obsługuje różne krzywe Log, przestrzenie kolorów i standardy branżowe, co pozwala poprawiać jakość obrazu.

Celny i niezawodny autofokus
Technologia Dual Pixel CMOS AF firmy Canon umożliwia niezawodnie i łatwe utrzymywanie ostrości obiektów, gdy te przesuwają się w kadrze, oraz zapewnia funkcję ręcznej regulacji ostrości.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE