Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Canon EOS C200 aktualizacja oprogramowania

1. Usunięto problem, który uniemożliwiał prawidłowe wyświetlanie kodu czasu rozpoczęcia, gdy nagrania MP4 zarejestrowane z prędkością nagrywania 59,94P/50,00P są importowane do oprogramowania NLE (do nieliniowego montażu wideo).
* Problem nie dotyczy nagrań RAW.

Przestroga:
– Nie można przeprowadzić aktualizacji oprogramowania układowego, używając kart CFast 2.0. Aby przeprowadzić aktualizację oprogramowania układowego, należy korzystać z dostępnej w sprzedaży karty pamięci SD/SDHC/SDXC o pojemności przynajmniej 128 MB.
– Oprogramowanie układowe w wersji 1.0.1.1.00 jest przeznaczone do aktualizacji kamer filmowych EOS C200 z zainstalowanym oprogramowaniem w wersji 1.0.0.1.00. Jeśli zainstalowano już oprogramowanie układowe w wersji 1.0.1.1.00, nie trzeba przeprowadzać aktualizacji. Po zaktualizowaniu oprogramowania urządzenia do najnowszej wersji nie można przywrócić wcześniejszej wersji oprogramowania.

Oprogramowanie dostępne na stronie producenta.

Canon C200

Kamera Canon EOS C200 body

Profesjonalne wejście 4K/UHD/50P do serii Cinema EOS zapewniające elastyczność i łatwość obsługi dla pojedynczego użytkownika

Nagrywaj 4K/UHD/50P wewnętrznie w formatach MP4 lub Cinema RAW Light
Łatwo fotografuj i nagrywaj filmy UHD/50P, zapisując je na kartach SD w formacie MP4 i używaj Cinema RAW Light, by filmować chwile w przepięknej rozdzielczości 4K na karcie CFast 2.0™. Odkryj swoją kreatywność w trybie Full HD z dużą szybkością klatek na sekundę do 120P.

4K Cinema EOS zaczyna się tutaj
Wejdź do profesjonalnego świata nagrywania filmów 4K dzięki aparatowi z matrycą Super 35mm CMOS zdolną do nagrywania filmów na dwóch kartach SD w wysokiej rozdzielczości UHD/50P MP4 lub Full HD do 120P.

Wewnętrzne nagrywanie RAW
Nagrywaj materiał wideo 4K Cinema RAW Light w formacie 10-bit/50P lub 12-bit 24P/25P na kartę CFast 2.0™ z jednoczesnym proxy MP4.

Profesjonalna jakość obrazu i dźwięku
Nawet 13 stopniowy zakres dynamiczny dzięki funkcjom Canon Log 3 plus Wide DR i wysoka czułość do 102 400 ISO.

Rozbudowane funkcje filmowania
Zaawansowane funkcje autofokusa z kontrolą za pomocą ekranu dotykowego oraz wyświetlaniem HDR i 10-stopniowymi, elektronicznie sterowanymi optycznymi filtrami ND.

Uniwersalne opcje konfiguracji
Solidny, kompaktowy korpus wyposażony w mocowanie EF, który obsługuje szeroki zakres obiektywów EF i Cinema. Wbudowane gniazda Wi-Fi, Ethernet, SDI i XLR do zastosowań profesjonalnych.

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE