Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Canon EOS 7D Mark II - firmware 1.0.4

Oprogramowanie sprzętowe w wersji 1.0.4 zawiera następujące poprawki:

1. Usunięto problem powodujący błędne działanie funkcji AF przy ogniskowej około 100 mm w przypadku używania obiektywu EF70-200mm f/2.8L IS II USM.
2. Usunięto problem, który w rzadkich przypadkach uniemożliwiał zmniejszenie efektu migotania w trybie AI Servo AF mimo ustawienia w pozycji „Anti-flicker shoot” (Fotografowanie bez migotania) opcji „Enable” (Włącz).
3. Usunięto problem uniemożliwiający zastosowanie stylu kolorów względem zarejestrowanego obrazu, gdy aparat działa w niestandardowym trybie fotografowania C1, C2 lub C3.
4. Usunięto problem, który w bardzo rzadkich uniemożliwiał zapisanie prawidłowej daty i godziny pierwszego zdjęcia rejestrowanego w trybie Live View.
5. Usunięto problem, który w bardzo rzadkich przypadkach powodował pojawianie się zakłóceń na obrazie JPEG, gdy jasność lub kontrast były korygowane przez funkcję Auto Lighting Optimizer (Automatyczny optymalizator jasności).

Aktualizacja dostępna na stronie producenta.

 

Aparat EOS 7D Mark II to całkowicie nowa konstrukcja zapewniająca te same osiągi co poprzednik, jednakże oferująca dodatkowe funkcje. Aparat pozwala rejestrować zdjęcia z szybkością 10 klatek na sekundę bez żadnych strat w rozdzielczości, co w połączeniu z nowym 65-punktowym AF i dwoma procesorami DIGIC 6 stanowi nowy standard szybkości.

 

EOS 7D Mark II posiada nową 20,2 MP matrycę CMOS APS-C z natywną czułością do 16000 ISO. Aparat daje możliwość robienia pięknie naświetlonych zdjęć dzięki zaawansowanemu czujnikowi pomiaru światła RGB+IR o rozdzielczości 150 tys. pikseli i innowacyjnemu wykrywaniu migotania światła fluorescencyjnego. EOS 7D Mark II można w prosty sposób przystosować do różnych stylów fotografowania - posiada programowalne przyciski sterujące oraz nowy celownik ze 100% pokryciem kadru. Ponadto aparat posiada profesjonalne funkcje do filmowania, w tym m.in.: nieskompresowane wyjście HDMI oraz technologię pomiaru i ustawienia ostrości Dual Pixel CMOS AF.

Fotografia akcji w ułamku sekundy

EOS 7D Mark II doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach, gdzie liczy się szybkość działania. Dzięki nowemu mechanizmowi migawki i lustra, może w pełnej rozdzielczości wykonać w ciągu 1 sekundy serię 10 zdjęć z niewiarygodną wytrzymałością 200 tys. cykli.

Szybkość reakcji aparat zawdzięcza m.in. szybkiemu 65-punktowemu systemowi AF, który z najwyższą precyzją i bez kompromisu pomiędzy czułością a wytrzymałością zachowuje ostrość. Aparat wyposażono w jeden z najbardziej zaawansowanych systemów AF w swojej klasie, z wszystkimi punktami krzyżowymi (centralny punkt jest podwójnie krzyżowy dla czułości f/2,8 i zakresu od -3 EV). EOS 7D Mark II pozwala na dopasowanie systemu AF w podobny sposób jak w przypadku modelu EOS-1D X. Nowy, dedykowany tryb wyboru AF pozwala na szybkie przełączenie pomiędzy obszarami AF bez odrywania wzroku od celownika.

 

Wyjątkowa przejrzystość, szczegóły i kolory

Za dokładną i powtarzalną ekspozycję odpowiada nowy czujnik pomiaru światła RGB+IR ze 150 tys. pikseli. To pierwszy w systemie EOS pomiar światła uwzględniający promienie podczerwieni i migotanie światła fluorescencyjnego. Nowatorska technologia wykrywa i analizuje niewidoczne dla ludzkiego oka migotanie i wykonuje zdjęcia wtedy, gdy poziom światła jest największy. Dodatkowo zastosowano wykorzystywaną w aparacie 1D X technologię EOS iTR AF i AI Servo AF III, dzięki której uzyskano dokładne śledzenie obiektu w ruchu.

 

Filmy kinowe na wyciągnięcie ręki

EOS 7D Mark II posiada nieskompresowane wyjście HDMI (4:2:2) i dlatego materiał filmowy z aparatu można bezproblemowo połączyć z istniejącymi plikami. Profesjonalny dźwięk zapewnia nowy, dedykowany mikrofon oraz monitorujące gniazdo słuchawkowe, a także ciche sterowanie przydatne w czasie zmiany ustawień parametrów w trakcie filmowania.

 

Twój aparat, Twój styl

EOS 7D Mark II zaprojektowano do pracy w najbardziej niespodziewanych sytuacjach. Poprawiona odporność na warunki zewnętrzne, wytrzymały magnezowy korpus, wbudowany GPS i cyfrowy kompas pomagają śledzić i upamiętnić każde zdarzenie z życia. EOS 7D Mark II jako element systemu EOS współpracuje z wieloma akcesoriami Canon, m.in. z nowym uchwytem na baterie.

 

Kluczowe korzyści z wykorzystania aparatu EOS 7D Mark II:

· Rób zdjęcia bez względu na dynamikę akcji

· Twoje zdjęcia zawsze będą wyjątkowe

· Dostosuj i skonfiguruj aparat do swojego stylu pracy

· Odkryj w aparacie nowe poziomy kreatywności

Zdjęcie Aparat Canon EOS 7D Mark II

Aparat dostępny w ofercie sklepu.

Cena: 6399zł

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE