Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Nowość - Blackmagic Video Assist

Blackmagic Video Assist
Wysoka rozdzielczość na dużym wyświetlaczu o doskonałej ostrości i kadrowaniu.

 

Teraz w łatwy sposób nagrywaj obraz na aparatach i kamerach przy pomocy urządzenia Blackmagic Video Assist! Z jasnym 5 calowy wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080, monitor Blackmagic Video Assist można dodać do dowolnego aparatu w celu zapewnienia doskonałej ostrości i kadrowania. Wbudowany rejestrator używa szybkich kart SD, aby nagrać profesjonalny materiał w ProResie i DNxHD z niesamowitą jakością i w 10 bitowej głębi kolorów! Blackmagic Wideo Assist współpracuje z dowolnym aparatem, gdzie konieczna jest potrzeba zastosowania lepszego monitorowania i nagrywania plików o bardzo wysokiej jakości.

Stwórz lepsze video
Zobacz i uchwycić każdy szczegół!

Czy to ślub, czy też krótkometrażowy film lub też program dla telewizji komercyjnej, zawsze musisz mieć pewność, że obrazy są ostre a ujęcia uchwycone w najwyższej jakości, bez względu na to, jaki typ aparatu lub kamery używasz. Blackmagic Video Assist działa z każdym urządzeniem, począwszy od urządzeń DSLR po stare kamery taśmowe, a skończywszy na najnowszych kamerach i aparatach cyfrowych.

Profesjonalne nagrywanie HD
10-bit 4:2:2 ProRes oraz nagrywanie w DNxHD!

 

Blackmagic Video Assist rejestruje obraz wideo w najwyższej jakości 10-bit 4: 2: 2, co oznacza, że otrzymujemy niesamowitą barwę, klarowność i szczegółowość obrazu. Pliki są zapisywane na szybkich, tanich i łatwo dostępnych kartach SD jako standardowe ProRes HQ lub pliki DNxHD, dzięki czemu można rozpocząć edycję bezpośrednio, bez konieczności konwertowania plików.

Lepszy ekran LCD

Blackmagic Video Assist ma jasny 5-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080, dzięki czemu nie trzeba nosić dodatkowych zestawów monitorów. Można zamontować go na kamerach, jako duży monitor podglądowy dla ekipy, przekazać go operatorowi do komponowania ujęć, lub ustawić go przed reżyserem dla lepszego przeglądu każdego wykonanego ujęcia. Można zobaczyć każdy format SD lub HD, a ponieważ zawiera połączenie 6G-SDI, można nawet monitorować Ultra HD!

Proste sterowanie za pomocą dotykowego wyświetlacza


Monitor wyposażony jest również w interaktywny ekran dotykowy, który sprawia że konfiguracja Blackmagic Video Assist jest niezwykle intuicyjna. Wszystkie funkcje są pod ręką, umożliwiając za pomocą prostych gestów jak machnięcia ręką, przesuwanie palcem, wyświetlanie informacji o kamerze, zmianach ustawień i oceny poziomów audio i wideo.

Kompaktowy Design
Idealny dla nagrywania i monitorowania!

Zaprojektowany, aby być trwały i lekki. Blackmagic Video Assist jest bardzo mały, a jednocześnie niezwykle wydajny. Zawiera jasny 5 calowy monitor LCD 1920 x 1080 i ekran dotykowy. Zawiera wbudowaną wysokiej prędkości nagrywarkę SD i przestrzeń dla dwóch akumulatorów, które dzięki nie musimy się martwić o to iż urządzenie przestanie nam działać podczas pracy.

Złącza Audio, Video i zasilania
Podłącz urządzenie do profesjonalnych kamer, aparatów i DSLR!

Kompaktowa konstrukcja Blackmagic Video Assist obejmuje wejścia HDMI i 6G-SDI,tak więc można nagrywać obraz z dowolnej kamery, aparatu lub DSLR. Pętle na wyjściu, umożliwiają monitorowanie transmisji na większych wyświetlaczach HD lub projektorach HDMI. Sygnał Audio, może być monitorowany z gniazda słuchawkowego 3,5 mm stereo a uniwersalny zasilacz 12V daje możliwość ciągłość pracy. Dzięki mocowaniu na dwa akumulatory LP-E6, nie trzeba się martwić, że podczas pracy z urządzeniem, nagle zabraknie nam zasilania.


Obsługa szybkich kart SD
Niska cena, wysoka wydajność magazynowania!

Wbudowany rejestrator wykorzystuje karty pamięci SD, które są na tyle szybkie, aby uchwycić i odtworzyć wysokiej jakości obraz 1080 HD przy 60 klatkach na sekundę. Karty SD są łatwo dostępne i pozwalają na nagrywanie do 3 godzin w ProRes 1080p24 HQ na jednej karcie 256 GB.Czas nagrywania na karcie SD 128GB

• ProRes 422 HQ – około 1 godzina 30 min,
• DnXHD – około 1 godzina 30,
• ProRes 422 – około 2 godziny 25 min,
• ProRes LT - około 3 godziny 28 min,
• ProRes Proxy – około 7 godzin 54 min,

Praca z profesjonalnym oprogramowaniem

 

Zdjęcie Blackmagic Video Assist

Blackmagic Video Assist

Cena : 2340zł

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE