Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

BEiKS oraz Sony Zapraszają - BEZPŁATNE seminarium internetowe

Jak się wybić: tajniki sukcesu we współczesnej branży wideo
Firma BEiKS oraz Sony zapraszają na BEZPŁATNE seminarium internetowe we wtorek 14 lipca 2015 r. o godz. 15:00 (CET)


Wszystko zaczyna się od właściwej kamery i doskonałych pomysłów. Dzisiejsi twórcy treści mają mnóstwo możliwości rozwoju nie tylko w tradycyjnej produkcji telewizyjnej, lecz i na platformach społecznościowych, takich jak YouTube i Vimeo. Ale jak się wybić w tej branży — i utrzymać powodzenie? Zapraszamy na BEZPŁATNE seminarium internetowe, które odbędzie się we wtorek 14 lipca 2015 r. o godz. 15:00 (CET). Będzie ono okazją do poznania poglądów i doświadczeń wielu specjalistów z branży: przedstawiciela YouTube, Bena Suttona i Craiga Leesa z Southampton Solent University - oraz utalentowanych filmowców Nino Leitnera i Adriana Tannera.

Seminarium „Jak się wybić” jest przeznaczone dla filmowców, freelancerów oraz studentów kierunków związanych z mediami. Dostarczy ono pomysłów i inspiracji zarówno doświadczonym twórcom treści, jak i osobom stawiającym pierwsze kroki w branży produkcji wideo.

Nasze bezpłatne seminarium odbędzie się 14 lipca i będzie transmitowane na żywo z należącego do Sony centrum DMPCE (Digital Motion Picture Centre Europe) w Pinewood. Wezmą w nim udział utalentowani eksperci, którzy przeszli różne drogi, by ostatecznie znaleźć się na szczycie.

Program tego niecodziennego wydarzenia przedstawia się następująco:

Toby Dale z YouTube opowie o szansach i pułapkach, jakie wiążą się z wykorzystywaniem internetowych materiałów wideo do budowania własnej pozycji i wizerunku twórczego. Przedstawi również najlepsze urządzenia do realizacji takich zadań, a na zakończenie omówi sposoby przejścia od tworzenia blogó
w wideo do produkcji „prawdziwych” filmów.

Znawcy branży Ben Sutton i Craig Lees z uniwersytetu w Southampton Solent udzielą bezcennych rad wszystkim, którzy uważają studia za pierwszy etap długoterminowej, dochodowej kariery zawodowej.

Filmowiec Adrian Tanner z firmy Protest Production jest autorem znanych filmów, między innymi R£DI$TRIBUTORS. W swojej pracy korzystał z szeregu kamer i aparatów Sony, w tym cenionego modelu α7s. Podczas seminarium Adrian opowie o swoich różnorodnych doświadczeniach — od produkcji filmów zaangażowanych politycznie i finansowania nowych projektów po poszukiwanie talentów i pracę z nimi.Prowadzący seminarium

Nino Leitner jest cenionym operatorem, filmowcem, szkoleniowcem, recenzentem i blogerem. Zajmuje się przede wszystkim produkcją reklam i materiałów dla przedsiębiorstw. Tworzy także filmy dokumentalne i fabularne.


Zarejestruj się

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE