Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

Aktualizacja oprogramowania kamery Canon XF205

Informacja prasowa
Canon rozwija funkcjonalność kamery XF205: bezpłatna aktualizacja oprogramowania sprzętowego.

 

Zdjęcie Canon XF205

 

Warszawa, 21 kwietnia 2015 r. - Firma Canon zaprezentowała dziś nowe oprogramowanie sprzętowe dla kamery Full HD XF205. Firmware poprawia możliwości w zakresie redukcji szumów podczas nagrywania w słabych warunkach oświetleniowych1 oraz umożliwia przekaz na żywo za pośrednictwem sieci IP. Aktualizacja została opracowana w oparciu o opinie użytkowników - m.in. operatorów telewizyjnych i ślubnych - i oferuje ulepszone tryby nagrywania i zwiększoną wydajność.
Nowe ustawienia jakości obrazu
Zaktualizowane oprogramowanie sprzętowe dodaje nowe ustawienia w zakresie jakości obrazu. Użytkownicy będą mogli rejestrować materiał z mniejszą ilością szumów, nawet podczas nagrywania w warunkach słabszego oświetlenia. Już dostępna aktualizacja pozwoli lepiej dopasować jakość obrazu do sytuacji i preferencji operatora. Do wyboru jest dotychczas dostępny domyślny tryb, w którym obraz rejestrowany jest w najwyższej jakości, a także nowe ustawienie, pozwalające na nagrywanie z mniejszą ilością szumów.
Wsparcie streamingu IP
Dodatkowa aktualizacja, która dostępna będzie w czerwcu 2015 r. umożliwi realizację przekazu wideo za pośrednictwem sieci IP, co jest standardem często wykorzystywanym w branży telewizyjnej. Dzięki tej funkcji można będzie realizować transmisje na żywo do programów informacyjnych czy stron internetowych.
Dodatkowo, dzięki nowemu oprogramowaniu, kamera XF205 będzie współpracować ze sprzętem transmisyjnym Fujitsu – urządzeniami Network IP-900IID i IP-920D HD/SD2 - a także z oprogramowaniem wspomagającym streaming IP. Nowe funkcje pozwolą przekazywać materiał wideo za pośrednictwem sieci IP bez konieczności zastosowania dodatkowych narzędzi czy systemów do edycji, takich jak te wykorzystywane przez stacje telewizyjne.
Rozbudowana funkcjonalność
Nowe oprogramowanie sprzętowe, nie tylko wprowadzi streaming IP, ale udostępni także dwie nowe funkcje nagrywania. Zapisując materiał w formacie MP4 operator będzie mógł skorzystać z nagrywania w zwolnionym/przyspieszonym tempie - zwalniając akcję nawet o 40 proc. lub przyspieszając aż o 250 procent. Dodatkowo, wybierając w kamerze XF205 ustawienia Wi-Fi pojawi się menu z ulepszonym interfejsem, co zapewni jeszcze bardziej intuicyjną obsługę.

Aktualizacja dostępna na stronie producenta.

Zdjęcie Canon XF205

Kamera dostępna w ofercie naszego sklepu

Cena: 13999zł

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE