Blog

 

Nasze aukcje
Kanał Youtube
Kanał Instagram
Kanał Facebook

5 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać jakość 4K zamiast 2K

Wyraźna różnica: projekcja w kinie cyfrowym 4K oferuje cztery razy więcej szczegółów niż zwykłe projektory kinowe o rozdzielczości 2K. W firmie Sony tworzymy tylko projektory do kina cyfrowego 4K, ponieważ wiemy, że dzięki nim obrazy zyskują na jakości. Od telewizorów po tablety — świat przechodzi na 4K. Dlaczego nie dać swojej publiczności tego, co najlepsze?

1. Rozdzielczość 4K — to dzieje się już teraz

Jakość oferowana przez projektory cyfrowe 2K to właściwie jedynie jakość dostępna w telewizorach HD, którą wyświetlono na ekranie kina. Christopher Nolan, hollywoodzki reżyser filmowy.

Ludzie przyzwyczajają się szybko do obrazów w jakości 4K, zarówno w najnowszych modelach telewizorów Ultra HD, jak i w komputerach i tabletach z wyświetlaczami o rozdzielczości 4K. Nadawcy telewizyjni rozpoczęli już próby transmisji obrazów w technologii 4K. Dostępnych jest też coraz więcej materiałów w tej jakości. Czy możesz pozwolić sobie na to, aby nie zabezpieczyć swoich interesów na przyszłość dzięki technologii 4K firmy Sony?

2. Widzowie dostrzegają różnicę

Usiądź blisko obrazu wyświetlanego w technologii 2K na wielkim ekranie kinowym. Będziesz w stanie dostrzec poszczególne piksele — a jest to coś, czego publiczność kinowa nie chce widzieć. Technologia 4K pozwala publiczności zapomnieć o pikselach i skupić się na fabule.

3. Bogactwo materiałów w jakości 4K

Masz wiele do zaoferowania swoim widzom. Coraz więcej filmów i inne materiały dla konkretnych odbiorców, takie jak wydarzenia sportowe czy koncerty na żywo i przedstawienia operowe i baletowe, są rejestrowane, rozpowszechniane i wyświetlane w technologii 4K firmy Sony.

4. Pełne rozwiązanie w jakości 4K dla kina każdej wielkości

Jakość 4K prezentuje się świetnie na każdym ekranie kinowym — zarówno w małych, niezależnych kinach, jak i w wielkich multipleksach. Sony oferuje całą gamę projektorów 4K 
pozwalających uzyskać zadziwiającą jakość obrazu w każdej sali. Nie zapomnij  także, że Sony 4K to kompletny system projekcyjny,  obejmujący zabezpieczenia cyfrowe,  jakość 3D, zarządzanie kinem i najnowsze technologie  prezentacji obrazu o wysokiej szybkości klatek.

5. Pasjonuje nas rozdzielczość 4K

W pewnym momencie  jakość 4K stanie się po prostu standardem.  To będzie nowa norma. Basso Hanno, Dyrektor Techniczny w 20th Century Fox

Firma Sony stara się oferować publiczności kinowej najwyższą jakość obrazu 4K. To jeszcze nie wszystko. Nikt inny nie jest w stanie sprostać naszej holistycznej wizji 4K obejmującej produkcję filmową oraz telewizyjną, a także kino domowe.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE