Kontakt

Dane teleadresowe

BEiKS BiK Machulski Sp.j.

NIP 715-15-31-704

EU VAT number: PL7151531704

Regon 431023668

 

KONTA BANKOWE

 

ING Bank Śląski S.A.

97 1050 1953 1000 0090 3047 8235

 

Bank Pekao S.A. III o/Kraśnik

89 1240 2483 1111 0000 3335 1731

 

BRE Bank (mBank)

17 1140 2004 0000 3402 4384 9131

 

Bank Milenium

44 1160 2202 0000 0000 8478 1698

Centrala w Kraśniku:

23-204 Kraśnik ul. Pogodna 3

Tel. 81 825-97-22

Tel. 81 826-15-82

Fax. 81 826-20-52

Czynne: pn. - pt. w godz. 9:00 - 17:00

 

Oddział w Warszawie:

00-716 Warszawa ul. Bartycka 115

Tel. 22 891 13 73

Fax. 22 891 13 75

Czynne: pn. - pt. w godz. 9:00 - 17:00

 

Oddział FOTO w Warszawie:

00-716 Warszawa ul. Bartycka 115

Tel. 22 891 17 47

Fax. 22 891 17 47

Czynne: pn. - pt. w godz. 9:00 - 17:00

 

Oddział we Wrocławiu:

53-030 Wrocław ul. Przyjaźni 66 lok.15

Tel. 606-672-300

Czynne: pn. - pt. w godz. 9:00 - 17:00

 

 

 Oddział w Warszawie  Oddział we Wrocławiu  Centrala w Kraśniku

Kontakt telefoniczny i mailowy

Ogólne adresy e-mail:

 

BEiKS Kraśnik

e-mail: beiks@beiks.pl

 

BEiKS Warszawa

e-mail: wawa@beiks.pl

 

BEiKS Wrocław

e-mail: wroclaw@beiks.pl

 

BEIKS FOTO Warszawa

e-mail: foto@beiks.pl

 

 BEIKS SKLEP

e-mail: sklep@beiks.pl

Właściciele firmy:

 

Krzysztof Machulski

e-mail: krzysztof@beiks.pl

tel.: 603-741-442

 

 

Beata Machulska

e-mail: beata@beiks.pl

tel.: 605-171-615

Specjalista d/s handlowych

Paweł Rzęzawa (Kraśnik)

e-mail: pawel@beiks.pl

tel.: 606-403-103

GG 1554314

 

Specjalista d/s handlowych

Robert Kwieciński (Kraśnik)

e-mail: robert@beiks.pl

tel.: 514-513-615

GG 7376372

 

Specjalista d/s handlowych

Paweł Szczuka (Kraśnik)

e-mail: ps@beiks.pl

tel.: 514-601-047

GG 324976

 

Specjalista d/s handlowych

Dariusz Urmanowicz (Warszawa)

e-mail: darek@beiks.pl

tel.: 514-601-043

 

Specjalista d/s handlowych

Dariusz Moryc (Warszawa)

e-mail: moryc@beiks.pl

tel.: 22 891-13-73

 

Dyrektor oddziału

Piotr Tomasiczek (Wrocław)

e-mail: piotr@beiks.pl

tel.: 601-739-889

Sklep Internetowy/Automatyzacja Emisji/ Streaming/ Realizacje na żywo/ przesył sygnałów Audio Video

Bartosz Świąder (Kraśnik)

e-mail: bartek@beiks.pl

tel.: 698-22-11-22

GG: 8957831

 

Specjalistka d/s handlowych FOTO

Lidia Urmanowicz (Warszawa)

e-mail: lidia@beiks.pl

tel.: 606-499-727

 

Specjalista d/s handlowych/ Wsparcie techniczne EDIUS/Komputery/Oprogramowanie

e-mail:   rt@beiks.pl

tel.: 514-601-048

 

Specjalista d/s handlowych

Mariusz Ziarno (Kraśnik)

e-mail: mz@beiks.pl

tel.: 606-635-200

 

Specjalista d/s FOTO

Jarosław Szumielewicz

e-mail: jarek.szumielewicz@beiks.pl

tel.: 660-504 628

 

Specjalista d/s FOTO

Marta Mroczek

e-mail: marta.mroczek@beiks.pl

tel.: 22 891 13 73

 

Specjalista d/s komputerów i oprogramowania:

Sławomir Kołodziejczyk (Warszawa)

e-mail: slawek@beiks.pl

tel.:514-601-042 


 

 

 

International Sales

Katarzyna Wójtowicz (Kraśnik)

e-mail: kasia@beiks.pl

tel.: 514-601-045

GG: 3067355

 

International Sales

Włodzimierz Salecki (Kraśnik)

e-mail: wlodek@beiks.pl

tel.: 606-473-500

 

Serwis Audio-Wideo

Sławomir Opoka (Kraśnik)

e-mail: s.opoka@beiksserwis.pl

tel.: 602-414-152
www.beiksserwis.pl

 

Księgowość

Katarzyna Pop (Kraśnik)

e-mail: ksiegowa@beiks.pl

tel.: 514-601-044

 

Strona internetowa / Portale społecznościowe / Reklama i Promocja

Krzysztof Chudy (Kraśnik)

e-mail: kc@beiks.pl

Tel. 81 825-97-22