Blog

 

Szanowni Państwo chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział w kolejnej IX edycji BEiKS Roadshow 2014.



W tym roku pokazy odbyły się w 7 miastach na terenie całego kraju, poczynając od Kraśnika, poprzez Kraków, Wrocław, Poznań , Łódź , Warszawę i na Gdańsku kończąc. Była to z pewnością świetna okazja dla Państwa, żeby zapoznać się z najnowszymi trendami i innowacjami technicznymi największych światowych producentów z branży foto i video.BEiKS jest oficjalnym przedstawicielem ponad 60 producentów z całego świata, staramy się nieustannie powiększać swoją ofertę, żeby nasi partnerzy i klienci mieli możliwość wyboru najlepszych produktów, jakie obecnie są dostępne na rynku. Prezentacje w największych miastach całej Polski dały nam możliwość spotkania się z Państwem i poznania Państwa oczekiwań.  

Dla osób zainteresowanych dalszym kontaktem przypominamy numery kontaktowe do naszych handlowców:

 
Paweł Rzęzawa (Kraśnik)
tel.: 606-403-103
e-mail: pawel@beiks.pl
 
Robert Kwieciński (Kraśnik)
tel.: 514-513-615
e-mail: robert@beiks.pl
 
Robert Trętowicz (Kraśnik)
tel.: 514-601-048
e-mail: rt@beiks.pl
 
Bartosz Świąder (Kraśnik)
tel.: 698-221-122
e-mail: bartek@beiks.pl
 
Paweł Szczuka (Kraśnik)
tel.: 514-601-047
e-mail: szczuka@beiks.pl
 
Katarzyna Wójtowicz (Kraśnik)
tel.: 514-601-045
e-mail: kasia@beiks.pl
 
 Dariusz Urmanowicz (Warszawa)
tel.: 514-601-043
e-mail: darek@beiks.pl
 
Lidia Urmanowicz (Warszawa)
tel.: 606-499-727
e-mail: lidia@beiks.pl
Łukasz Szymona (Warszawa)
tel.: 606-406-906
e-mail: lszymona@beiks.pl
 
Dariusz Mory (Warszawa)
tel.: 22-891-13-73
e-mail:moryc@beiks.pl
 
Marek Rokita (Warszawa)
tel.: 600-206-154

e-mail: marek.rokita@beiks.p

Jarosław Szumielewicz
tel.: 660-504-628
e-mail:jarek.szumielewicz@beiks.pl
 
Marta Mroczek (Warszawa)
Tel.: 22-891-13-73
e-mail: marta.mroczek@beiks.pl
 
Piotr Tomasiczek (Wrocław)
tel.: 601-739-889
e-mail: piotr@beiks.pl
 
Adam Kubrakiewicz (Wrocław)
tel.:606-672-300
     
 

 

Już dziś zapraszamy Państwa na następną edycję BEiKS RoadShow

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE