Blog

 

Magazyn Videomaker opublikował zestawienie Najlepszych Produktów 2015r

Videomaker’s Best Products of the Year: 2015

Najlepszy aparat z wymienną optyką poniżej 1000$:

Panasonic Lumix DMC-G7

Rozdzielczość 4K dla każdego LUMIX G7, to pierwszy aparat z serii LUMIX G, który otwiera przed nami świat filmów w rozdzielczości 4K.Pozwala nie tylko filmować z wyjątkową, kinową szczegółowością, lecz także umożliwia podgląd nakręconych materiałów i wybranie z nich wysokiej jakości kadrów o rozdzielczości 8 megapikseli – dzięki czemu możesz uchwycić każdy moment.Jeden z tych aparatów daliśmy podróżującej „Rodzinie bez granic”, aby zobaczyć, jak pomoże im w ich fotograficznych przygodach.

Najlepszy Action Camera:


Sony FDR X1000V

Rejestracja obrazu 4K; sterowanie kamerami za pomocą pilota z funkcją podglądu na żywo
Nieduża, wytrzymała kamera Action Cam FDR-X1000V pozwoli nagrać obraz 4K niemal w każdym miejscu. Jej wyposażenie obejmuje profesjonalny kodek XAVS C, superszerokokątny (170°) obiektyw ZEISS Tessar® i łatwe w użyciu funkcje edycyjne.

Najlepsza kamera z Niewymiennym Obiektywem


Sony PXW-X180

Kamera XDCAM z trzema przetwornikami Ex mor™ CMOS Full HD o wielkości 1/3 cala, obiektywem z 25-krotnym zoomem i obsługą bezprzewodową oraz formatem XAVC. Możliwość nagrywania w formatach Full HD XAVC Intra i XAVC Long GOP oraz MPEG HD 422 50 MB/s zapewnia oszczędności i elastyczność organizacji pracy podczas profesjonalnego użytkowania i w trakcie transmisji

Najlepszy Stabilizator


DJI Ronin-M

Niezwykle kompaktowy. Niewiarygodnie lekki.

Ważący zaledwie 5 funtów (2,3 kg), o połowę mniejszy ciężar niż oryginalny Ronin, odchudzona wersja Ronin-M jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w plecaku i na tyle trwały, aby operować z kamerami o wadze do 8 funtów (3,6 kg).

Najlepszy Mikrofon


RodeLink Filmmaker System

RØDELink reprezentuje nową generację cyfrowych systemów bezprzewodowych. Korzystanie z serii II 2.4GHz cyfrową transmisję z szyfrowaniem 128-bitowym, jest w stanie stale monitorować między częstotliwościami, aby utrzymać możliwie najsilniejszy poziom sygnału na odległość nawet do 100 metrów. RØDELink to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć kręcić filmy bezprzewodowo, w tym odbiornik, nadajnik i transmiter klasy lavalier.

Najlepszy Statyw

 

Zestaw Miller Air Carbon Fibre System (3005)

Tripod AIR Carbon Fibre firmy Miller został specjalnie skonstruowany dla fotografów i operatorów używających profesjonalnych lustrzanek czy kamer HDV, którzy zwracają uwagę na znakomitą jakość. Głowica olejowa dostępna w przystępnej cenie posiada 3-letnią gwarancję. Ulepszona, solidna jakość materiału sprawia, że sprzęt jest idealny do robienia zdjęć i filmów nawet w trudnych warunkach.

Najlepszy Dron


DJI Inspire 1

Quadrocopter DJI Inspire 1 z wbudowana kamerą i 3-osiowym gimbalem pozwala rejestrować obraz w 4K i wykonywać zdjęcia 12MP. Inspire 1 posiada system składanych ramion, a spód śmigła silnika posiada stópkę do lądowania niezbędną, gdy ramiona są obniżone. Podczas lotu ramiona podnoszą się, aby kamera miała niezakłócony obraz w 360°, a 3-osiowy gimbal zapewnia stabilizację. Kamera zapisuje materiał na kartach pamięci microSDHC/SDXC, może także przesyłać na żywo 720p na urządzenia mobilne posiadające aplikację DJI Lightbridge, na ekrany lub na FPC z wejściem HDMI. Jeden nadajnik (radiowy) jest w zestawie, a kolejny można nabyć, tak by jeden operator sterował, a drugi operował przechyłem kamery.

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE