Blog

 

Konwertery Seria ADVC G

 

ADVC G2 Posiadający złącza HDMI I HD/SD-SDI (wsparcie 3G/1.5G) dla wejść oraz HD/SD-SDI (wsparcie 3G/1.5G), komponentowe, kompozytowe, S-Video, AES/EBU i analogowe audio dla wyjść, ten nowy konwerter spełnia rolę wielu konwerterów w cenie jednego. ADVC G2 posiada również wsparcie dla 3G, down-konwersję i synchronizator klatek, co jest bardzo wygodne gdy, na przykład, podłaczamy wyjście SDI do miksera.
ADVC G2 można również używać jako urządzenia monitorującego dla źródeł HDMI i HD/SD-SDI, ale może również działać jako konwerter HDMI do HD/SD-SDI
(ze wsparciem 3G/1.5G).
Wyjścia AES/EBU oraz analogowe audio, używane do de-embedowania sygnału audio, są mile widzianą funkcją w większości aplikacji monitorujących.

 

 

Cena 4000zł

 

 

 

 

 

 

 

Grass Valley ADVC G3

ADVC G3 to kompletny konwerter HD/SD-SDI do HDMI z technologią 3G i wsparciem dla najnowszych złączy HDMI 1.4a, stworzony z myślą o spełnieniu wymogów monitoringu 3D i multiplexingu.

ADVC G3 można używać jako standardowego konwertera HD/SD-SDI do HDMI, ale posiada również drugie wejście SDI, które można używać do wejść dla lewego/prawego oka. Tak więc ADVC G3 będzie multipleksował – w czasie rzeczywistym – te dwa sygnały na wyjście 3D poprzez HDMI.

Wyjścia analogowego audio i AES/EBU, używane do wyodrębniania dźwięku (audio de-embedding), to mile widziana funkcja potrzebna w monitoringu, zarówno materiału w 2D, jak i 3D.
ADVC G3 cechuje się technologią multiplexingową 3D wspartą przez HDMI 1.4a, która może być ręcznie włączana i wyłączana.


 

 

Cena 4000zł

 

Oficjalny dystrybutor marek

  

*POLITYKA PRYWATNOŚCI     *POLITYKA PLIKÓW COOKIE